Pirkšanas noteikumi

Pirkšanas noteikumi

Lai izslēgtu domstarpības pirkuma līguma noslēgšanas gaitā, lūdzam iepazīties un akceptēt zemāk pievienotos SIA "Anima Pets", reģ.Nr. 40003319267 (turpmāk tekstā - Shop24.lv) piedāvāto preču pirkšanas noteikumus.


1. Tā kā Shop24.lv piedāvāto preču pārdošana notiek ar internetā izvietota piedāvājuma starpniecību, saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) 10. pantu, šādā gadījumā, pircējam veicot pasūtījumu, starp pircēju un pārdevēju tiek slēgts Distances līgums.


2. Shop24.lv visas preču cenas ir norādītas, ieskaitot Pievienotās vērtības nodokli 21%. Preču piegādes pakalpojuma izmaksas nav iekļautas norādītajā preces cenā.


3. Norādītas cenas ir spēka tikai pasūtot preces internetā vai pa tālruni.


4. Par pasūtīto preci un izvēlēto piegādes pakalpojumu var norēķināties izmantojot vienu no internetbankām (Swedbank, Citadele, SEB), kā arī ar norēķinu karti tiešsaitē.


5. Veicot pasūtījumu, ir nepieciešams norādīt e-pasta adresi, lai klientam varētu būt atsūtītas instrukcijas, rēķins-pavadzīme u.c. nepieciešamā dokumentācija.


6. Pasūtot preci piedāvājam izvēlēties vienu no četriem pasūtījumu saņemšanas veidiem:
- bezmaksas – pasūtītā prece tiek saņemta Krimuldas iela 10, Shop24 telpās ;
- ekonomiskā piegāde – pasūtītā prece tiek saņemta Omniva pakomātā pie kāda no Latvijas lielākajiem tirdzniecības centriem
- Venipak kurjera piegāde – pasūtīta prece tiek saņemta ar Venipak starpniecību
- kurjera piegāde – kurjeru firma piegādā pasūtīto preci norādītajā adresē.
Visos gadījumos preces piegādes laiks tiek saskaņots atsevišķi, apstiprinot pasūtījumu pa telefonu.


7. Pirms sākt iegādāto preci izmantot, lūdzam rūpīgi izlasīt preces lietošanas instrukciju un preci lietot tikai saskaņā ar tās ražotāja norādījumiem, atbilstoši preces īpašībām un paredzētajiem lietošanas mērķiem.

8. Ja pārdomājāt un nolēmāt atteikties no pirkuma, Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likums (PTAL) un reglamentējošie Ministru Kabineta Noteikumi Nr.255 "Noteikumi par distances līgumu" (MK Noteikumi Nr. 255) nosaka, ka pircējam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam. PTAL 12. panta 6. daļa nosaka, ka atsakoties no pirkuma Distances līguma gadījumā "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Lūdzam saglabāt preces oriģinālo iepakojumu, lai realizējot atteikuma tiesības, prece netiktu ārēji mehāniski bojāta. zooseta.lv saglabā tiesības atteikties pieņemt preci, kura ir bojāta, nav pilnā komplektācijā. Lai vienotos par preces atdošanu atpakaļ, lūdzam aizpildīt Atteikuma veidlapu un sazināties ar mums pa e-pastu: info@shop24.lv vai pa tālruni: +371 22076646, norādot pasūtījuma numuru un datumu.

9. Ja preces lietošanas laikā precei ir radušās tehniska rakstura problēmas, preces servisa apkalpošana tiks veikta saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) normām. Preces servisa apkalpošanas laiks ir norādīts tās aprakstā. Veicot pirkumu, kopā ar preci pircējam tiek izsniegta elektroniskā pavadzīme, kurā ir noradīta informācija par konkreto preču servisa apkalpošanu. Pavadzīme tiek sagatavota elektroniski un ir derīga bez paraksta. Pirkuma dokumentos aizliegts izdarīt jebkādas izmaiņas, dzēst vai pārrakstīt tajos norādītos datus - šādā gadījumā servisa dokumenti tiks atzīti pār spēkā neesošiem.


10. Par preces kvalitāti saņemtās pretenzijas tiks risinātas saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) normām, atbilstoši reglamentējošajiem Ministru kabineta noteikumiem Nr.631 „Kārtība, kādā piesakāms un izskatāms patērētāja prasījums par līguma noteikumiem neatbilstošu preci vai pakalpojumu” prasībām (MK Noteikumi Nr.631).


11. Atgādinām, ka PTAL normas neattiecas uz gadījumiem, kad preci iegādājas juridiskas personas.


12. Ievērojot Latvijas Republikas likumdošanas normas, SIA "Anima Pets" saglabā ar pircējiem noslēgtos pirkuma līgumus grāmatvedības kārtošanai nepieciešamajā apjomā.


13. Mārketinga aktivitātes:

13.1. Shop24.lv var brīvi iniciēt dažādas mārketingas aktivitātes, t.sk. lojalitātes programmas.

13.2. Reģistrējoties vai veicot pirkumus interneta veikalā Shop24.lv, Jūs piesakieties jaunumu saņemšanai uz Jūsu e-pastu.

14. Privātums

14.1.Visi Interneta veikalā ievadītie un/vai Sabiedrībai nodotie Pircēja personas dati un personas identifikācijas kodi tiek aizsargāti saskaņā ar Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem.
14.2. Reģistrējoties Interneta veikalā un/vai lietojot Interneta veikalu un/vai piesakoties klienta kartei, Pircējs izsaka piekrišanu, ka Sabiedrība veic attiecīgā Pircēja personas datu un personas identifikācijas kodu apstrādi Fizisko personu datu aizsardzības likuma izpratnē.
14.3. Pircēju personas datu un personas identifikācijas kodu apstrādes pārzinis ir Sabiedrība.
14.4. Pircēju personas datu un personas identifikācijas kodu apstrādes mērķis – informēšana par aktualitātēm, pasūtījumu noformēšana, Preču pārdošana un piegāde.
14.5. Sabiedrībai ir tiesības ar e-pasta un īsziņu starpniecību informēt Pircējus (tai skaitā Klienta karšu lietotājus) par dažāda veida ar Interneta veikalu un Sabiedrību saistītām aktualitātēm.

14.6. Pircējam ir tiesības Interneta veikalā pašam pievienot, labot vai dzēst par sevi norādītos datus.
14.7. Reģistrējoties Interneta veikalā un/vai lietojot Interneta veikalu, Pircējs apliecina, ka ir informēts un piekrīt savu personas datu nodošanai personas datu operatoram, kas Sabiedrības vārdā nodrošina pakalpojumu izpildi (piemēram, Preču piegādātājam un kurjeram).

15. Interneta veikals Shop24.lv patur tiesības neapkalpot pasūtījumu, ja interneta veikalam neizdodas sazināties ar klientu pa viņa noradīto tālruņa nummuru vai e-pastu.


Pircējam ir tiesības jebkurā laikā atteikties no paziņojumu saņemšanas, nosūtot par to Sabiedrībai informāciju uz e-pastu
info@shop24.lv.